Курс французької бізнес курс

Програма розрахована для людей, які вивчають французьку для роботи

Детальніше про програму

Містить корисну лексику для ділового спілкування
Наприкінці розділу є тест на перевірку знань
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: А1
Рекомендується брати цю програму для вивчення разом із загальним курсом французької мови

Програма курсу

Програма A1-A2
Програма B1
Програма B2-C1
1
Перший контакт
Детальніше
1) Встановлюємо контакт. Називаємо об'єкти. Говоримо з кимось. Ввічливо купуємо квиток. Граматика: неозначені артиклі. Іменники в жіночому та чоловічому родах, в однині та множині. Словник: слова ввічливості, числа.
2) Знайомимося. Представляємось. Уявляємо когось. Граматика: прикметники національності в жіночому та чоловічому родах. Дієслова. Словник: числа, прикметники.
3) Контактуємо. Зв'язуємось. Ти чи Ви. Граматика: дієслова. Ти, Ви. Словник: алфавіт, привітання, вибачення.
4) Робота для підприємства. Розкажіть, у якій компанії Ви працюєте та що Ви там робите. Граматика: дієслова. Словник: професія. Дії для підприємства.
5) Надаємо контактні дані. Даємо ім'я, адресу, телефон. Граматика: означений артикль. Словник: номери, адреса, телефон, посади.
6) Підбиваємо підсумки. Словниковий запас. Граматика. Читання. Говоріння. Ставимо вірні питання. Крупним планом: привітання.
2
Об'єкти
Детальніше
1) Використовуємо об'єкти. Ідентифікуємо об'єкти. Пояснюємо використання. Граматика: присвійні прикметники. Словник: невеликі побутові предмети.
2) Мати чи не мати. Говоримо, що ми маємо. Здійснюємо покупку та дізнаємося ціну. Граматика: дієслова. Словник: великі цифри. Ціни в євро.
3) Знаходимо об'єкти. Показуємо та знаходимо об'єкти. Прийменники. Словник: меблі та дрібні канцелярські товари.
4) Описуємо об'єкти. Кваліфікуємо об'єкти. Граматика: узгодження та місце прикметників. Прикметники для опису предметів. Кольори та великі числа.
5) Говоримо про свої переваги. Порівнюємо об'єкти. Пояснюємо переваги. Ступені порівняння прикметників. Займенники. Словник: прикметники для опису об’єктів.
6) Підбиваємо підсумки. Словниковий запас. Граматика. Читання. Говоріння. Управління простором. Житло.
3
Нотатник
Детальніше
1) Розповідаємо час. Запитуємо та розповідаємо час та розклад. Граматика: питання на кшталт: коли? Демонстративні прикметники. Словник: час, вказівка розкладу.
2) Розповідаємо про свій робочий день. Розповідаємо свій розклад від сходу до заходу сонця. Зворотні дієслова. Словник: етапи робочого дня.
3) Говоримо про свої звички. Говоримо про свої звички на роботі та під час дозвілля. Завдання на роботі. Розподіл праці та відпочинку.
4) Розповідаємо про місяці та пори року. Розповідаємо дату. Говоримо про погоду. Граматика: вирази, що вказують на дату. Безособові дієслова. Словник: місяці, сезони, дати, клімат, погода.
5) Записуємось на прийом. Фіксуємо запис на прийом телефоном або електронною поштою. Словник: дні тижня, вирази по телефону, вітання по емейлу.
6) Підбиваємо підсумки. Словниковий запас. Граматика. Читання. Говоріння. Тайм менеджмент. Час дня.
4
Подорожі
Детальніше
1) Зупиняємось у готелі. Бронюємо номер у готелі. Робимо замовлення. Граматика: присвійні прикметники. Словник: зручності та послуги готелю.
2) Вибираємо найкращий шлях. Пояснюємо і слідуємо за маршрутом. Граматика: імператив у часі. Порядкові числівники. Словник: міський простір.
3) Рухаємось. Розповідаємо про свої переміщення та знаходимо їх на карті. Граматика: питання. Словник: транспортні засоби, сторони світу.
4) Даємо поради мандрівникові. Інформуємо мандрівника. Граматика: дієслова. Словник: місця відвідування. Заборони та можливості.
5) Сідаємо на потяг. Купуємо квиток на потяг. Ознайомлюємось із розкладом. Граматика: дієслова. Словник: квиток на потяг. Публічне повідомлення на станції.
6) Підбиваємо підсумки. Словниковий запас. Граматика. Читання. Говоріння. Підказка. Крупним планом: подорожі звички.
5
Робота
Детальніше
1) Відвідуємо бізнес-ланч. Розуміємо меню. Робимо замовлення. Граматика: найближче майбутнє. Словник: їжа.
2) Дзвонимо. Здійснюємо телефонну розмову. Граматика: займенники, недавнє минуле, дієслова. Словник: вирази по телефону.
3) Розкажи про свій досвід. Говоримо про навчання, досвід, компетенцію. Граматика: час з avoir. Питання з дієсловами минулого часу. Пропозиції щодо роботи. Профіль кандидата на роботу.
4) Розповідаємо новини. Розповідаємо про минулі події. Граматика: минулий час, дієприкметники минулого часу, заперечення минулого часу. Словник: події професійного та приватного життя.
5) Відповідаємо на електронні листи. Перевіряємо поштову скриньку, відповідаємо на повідомлення. Граматика: займенники, тривале сьогодення. Словник: висловлювання для електронної пошти.
6) Підбиваємо підсумки. Словниковий запас. Граматика. Читання. Говоріння. Корпоративна культура. Крупним планом: співбесіди
6
Проблеми
Детальніше
1) Справляємось із проблемою взаємин. Ідентифікуємо проблему. Дізнаємося подробиці. Граматика: Негативні частки. Словник: проблеми взаємин на роботі та у приватному житті.
2) Зіткнутися з невдачами. Змінюємо час зустрічі та пояснюємо деталі. Словник: непередбачувані події. Тайм менеджмент.
3) Вирішуємо проблему з комп'ютером. Просимо про допомогу. Пропонуємо рішення. Граматика: заперечення. Умовні речення. Словник: комп'ютерні слова.
4) Проводимо ремонт. Даємо і розуміємо інструкції. Граматика: імператив. Словник: ремесла. Інструменти для рукоділля.
5) Пропонуємо рішення. Пояснюємо проблему, пропонуємо рішення. Граматика: trop + assez. Словник: загальні проблеми. Здоров'я та безпека.
6) Підбиваємо підсумки. Словниковий запас. Граматика. Читання. Говоріння. Місцеві новини. Крупним планом. Фейкові новини
7
Інтервали життя
Детальніше
1) Згадуємо роботи. Викликаємо спогади. Граматика: chaque/chacun. Словник: офіціант, банківський службовець, гід, продавець.
2) Слідкуємо за новинами. Розповідаємо історію. Граматика: вживання минулого часу. Словник: розвиток кар'єри від прийому на роботу до виходу на пенсію.
3) Справлятися зі стресом. Пояснюємо стресову ситуацію, причини та наслідки. Граматика: займенники. Словник: ситуація стресу на роботі.
4) Робимо проекти. Говоримо, що робитимемо пізніше. Граматика: простий майбутній час. Займенники. Словник: завдання майбутнього часу.
6) Підбиваємо підсумки. Словниковий запас. Граматика. Читання. Говоріння. Крупним планом: початок кар’єри.
1
Встановлюємо контакт
Детальніше
1) Вчимося представлятися. Розпитуємо інших, які цікавляться вивченням іноземної мови. Граматика: дійсний спосіб в теперішньому часі. Прийменники місця. Пряме питання.
2) Починаємо телефонну розмову. Використовуємо підказки для спілкування телефоном. Граматика: особисті займенники. Доповнення. Іменники.
3) Вітаємо мандрівника. Зустрічаємо в аеропорту. Повідомляємо електронною поштою про час та умови прибуття. Граматика: утворення простого майбутнього та минулого часів.
4) Вітаємо відвідувача. Уявляємо себе господаркою хостесу. Складаємо вітальне повідомлення. Граматика: недавнє минуле. Пряме питання.
5) Підбиваємо підсумки. Граматика у спілкуванні. Мовні привітання та непорозуміння. Крупним планом: використання смартфону.
2
Нотатник
Детальніше
1) Записатися на прийом. Записуємось на прийом по телефону та електронною поштою. Граматика: умовне речення теперішнього часу. Вживання ввічливості.
2) Змінюємо зустріч за телефоном та електронною поштою. Граматика: вираз майбутнього часу. Просте майбутнє. Найближче майбутнє.
3) Розповідаємо про свій робочий день. Говоримо про свій розклад, перерви, завдання, соціальні відносини на роботі. Граматика: індикатори часу.
4) Підбиваємо підсумки: граматика та спілкування. Крупним планом робочі ритми.
3
Подорож
Детальніше
1) Повідомляємо про місце призначення. Збираємо та подаємо інформацію: географія, населення, клімат. Граматика: утворення непрямої мови у часі.
2) Пересуваємось містом. Дізнаємося про транспортні засоби в місті. Пояснюємо маршрут метро.
3) Розуміємо правильний шлях. Розуміємо та пояснюємо маршрут у місті.
4) Оглядаємо пам'ятки. Представляємо туристичні об'єкти району, міста, області.
5) Підбиваємо підсумки: граматика та спілкування. Порада мандрівнику. Організована подорож. Утворення непрямого мовлення у теперішньому часі. Недоконаний минулий час. Висловлювання про місцезнаходження.
4
Готелі
Детальніше
1) Вибираємо свій готель. Розкриваємо якості готелю. Представляємо портфоліо готелю. Граматика: прості та складні відносні займенники.
2) Бронюємо номер у готелі. Цікавимося перевагами платформ бронювання. Змінюємо бронювання електронною поштою. Граматика: демонстративні прикметники.
3) Представляємось за стійкою реєстрації. Публікуємо відгук. Граматика: присвійні займенники та прикметники.
4) Подати скаргу. Перевіряємо примітку про готель. Пишемо скаргу електронною поштою.
5) Підбиваємо підсумки. Конфлікти по сусідству. Граматика та спілкування.
5
Ресторан
Детальніше
1) Дізнаємося правила поведінки в ресторані. Граматика: значення означеного артиклю. Герундій після та перед інфінітивом.
2) Замовлення. Ознайомлюємося з меню ресторану. Робимо замовлення. Граматика: приватні заперечення.
3) Робота у ресторані. Пояснюємо рецепт. Граматика: слова, що визначають кількість.
4) Критикуємо. Скаржимося та обробляємо скаргу. Опубліковуємо свою думку в Інтернеті. Граматика: займенники.
5) Підбиваємо підсумки. Граматика та спілкування. Роль їжі.
6
Компанії
Детальніше
1) Відкриваємо для себе компанію. Ідентифікуємо компанії. Іменники.
2) Порівнюємо продуктивність. Порівнюємо результати та тенденції. Граматика: ступені порівняння прикметників.
3) Досягаємо успіху у бізнесі. Аналізуємо методи продажу. Пояснюємо успіх комерційного підприємства. Граматика: минулий час.
4) Шукаємо можливості. Слухаємо як творці бізнесу пояснюють події на фондовому ринку. Граматика: гіпотетичні умовні речення з «якщо».
5) Підбиваємо підсумки. Граматика та спілкування. Корпоративна культура. Крупним планом: молоді пагони.
7
Робота
Детальніше
1) Ставимо завдання. Дізнаємося про послуги компанії. Дізнаємося про завдання секретаря. Умовний спосіб.
2) Організовуємо простір. Поставити запитання та написати звіт щодо планування робочого місця. Граматика: висловлювання гіпотетичної умови.
3) Вирішуємо конфлікти. Задаємо питання та пишемо звіт про конфлікти на роботі. Граматика: час, що минув.
4) Працювати за кордоном. Порівнюємо умови життя та роботи в країні. Граматика: непряма мова.
5) Підбиваємо підсумки. Граматика та спілкування. Культури та національності. Крупним планом: умови роботи
8
Пошук роботи
Детальніше
1) Переглядаємо пропозицію про роботу. Консультуємося та пишемо пропозицію про роботу. Граматика: умовний спосіб у відносному реченні.
2) Пояснюємо свої мотиви. Описуємо та вивчаємо різні мотиви. Пишемо мотиваційний лист. Граматика: вираз мети. Дієприкметник минулого часу.
3) Пишемо резюме. Переглядаємо та порівнюємо резюме. Граматика je conseille de + inf.
4) Проходимо співбесіду з прийому на роботу. Готуємося до співбесіди з прийому на роботу. Граматика: умовні речення у минулому часі.
5) Підбиваємо підсумки. Граматика та спілкування. Співбесіда. Крупним планом: інструменти для пошуку роботи.
9
Той, хто каже
Детальніше
1) Задаємо правильні питання. Освоюємо прийоми інтерв'ю. Збираємо інформацію. Грамматика: модалізація.
2) Практикуємо активне слухання. Вивчаємо активне слухання. Перефразуємо та задаємо питання, щоб краще слухати. Граматика: використання дійсного або умовного способу в повному складнопідрядному реченні.
3) Представляємо заперечення. Перериваємо та тактовно реагуємо на заперечення. Граматика: використання дійсного або умовного способу у повному підрядному реченні.
4) Робимо презентацію. Робимо презентацію, приймаючи діалектичний план: тези, антитези чи аналітика (проблеми, причини, наслідки). Граматика: усні логічні та дискурсивні з’єднувачі.
5) Підбиваємо підсумки. Граматика та спілкування. Розмова. Миттєве повідомлення
10
Перспективи
Детальніше
1) Боремося з безробіттям. Встановлюємо профілі безробітних. Досліджуємо причини та вирішення безробіття. Висловлювання причини.
2) Справляємось із глобалізацією. Характеризуємо глобалізацію і ставимо під сумнів її наслідки. Граматика: висловлювання наслідка.
3) Порівнюємо освітні моделі. Порівнюємо різні освітні системи. Граматика: висловлювання опозиції.
4) Здійснюємо прес-тур. Вивчаємо та готуємо радіо та письмовий огляд преси. Граматика: вираз поступки.
5) Підбиваємо підсумки. Граматика та спілкування. Антропологічна подорож.
1
Економічні суб'єкти
Детальніше
1) Розрізняємо різні види працівників. Описуємо робочий день. Граматика: непряме питання.
2) Різноманітність підприємств. Ідентифікуємо та класифікуємо компанії. Граматика: неозначений артикль.
3) Кредитна організація. Читаємо макет ділового листа. Відкриваємо собі банківські послуги. Граматика: займенники.
4) Захист прав споживачів. Відкриваємо собі спільне споживання. Враховуємо права споживачів. Пишемо скаргу на пошту.
5) Роль держави. Пояснюємо роль держави. Визначаємо державні ресурси. Граматика: пасив.
6) Оцінка навичок: читання, аудіювання, письмо, говоріння.
2
Творці бізнесу
Детальніше
1) Профіль автора. Робимо портрет засновника бізнесу. Описуємо шлях засновника. Визначаємо критерії успіху. Граматика: час, що минув.
2) Пошук капіталу. Проаналізуємо кошти фінансування інвестицій. Граматика: означений артикль.
3) Фізичне місцезнаходження. Оренда приміщень для професійного використання: магазин, офіс. Написання ефективних прийомів вираження. Граматика.
4) Вибір підприємства. Дізнаємося та порівнюємо комерційні компанії. Обираємо ту, яка більше підходить. Граматика: займенники.
5) Слова підприємців. Відкриваємо формули та можливості для створення бізнесу. Охарактеризуємо підприємницьку економіку. Граматика.
6) Оцінка навичок: читання, аудіювання, письмо, говоріння.
3
Людські ресурси
Детальніше
1) Договір найму. Лист-зобов'язання. Граматика: відносні займенники.
2) Профіль менеджера. Ознайомимося із пропозицією про роботу. Профіль менеджера. Ведемо переписку зі своїми співробітниками електронною поштою. Гіпотеза із «якщо».
3) Організація роботи. Аналізуємо та порівнюємо різні методи організації та корпоративну культуру. Граматика: майбутній час.
4) Робоча зустріч. Підготуємось до зустрічі. Пишемо протокол зустрічі. Граматика: займенники та прикметники.
5) Зупинення роботи. Вивчаємо та оцінюємо причини звільнення. Аналізуємо право на страйк. Граматика: утворення умовного способу.
6) Оцінка навичок: читання, аудіювання, письмо, говоріння.
4
Маркетинг
Детальніше
1) Проводимо анкетне опитування. Досліджуємо ринок. Граматика. Займенники. Імператив.
2) Продуктова стратегія. Сегментуємо продукт. Позиціонуємо продукт. Граматика: порівняння.
3) Розподільні мережі. Аналізуємо форми розповсюдження. Пишемо звіт. Прийменники та дієслова місця.
4) Засоби комунікації. Аналізуємо різні засоби комунікації. Створюємо рекламне повідомлення. Граматика: непряма мова у теперішньому часі.
5) Здатність продавати. Вивчаємо роль продавця та методи продажу. Граматика: інфінітивне доповнення дієслова.
6) Оцінка навичок: читання, аудіювання, письмо, говоріння.
5
Ділове листування
Детальніше
1) Етапи продажу. Розрізняємо етапи продажу. Пропонуємо співпрацю. Граматика: різні способи для питань. Імператив, умовні речення.
2) Онлайн замовлення. Порівнюємо різні способи замовлення. Граматика: умова та гіпотеза.
3) Служба доставки. Формулюємо та обробляємо скаргу по телефону та електронною поштою. Граматика: відмінок.
4) Оплата рахунків. Запитуємо термін платежу. Відповідаємо на запит. Граматика: наслідок.
5) Страхове питання. Відкриваємо собі слова страхування. Обробляємо претензію. Граматика: ціль.
6) Оцінка навичок: читання, аудіювання, письмо, говоріння.
6
Результат та тенденції
Детальніше
1) Область діяльності. Визначаємо сектор. Аналізуємо революцію галузі. Пишемо звіт. Граматика: дискурс, що відноситься до минулого. Узгодження часів.
2) Компанія у цифрах. Представляємо та аналізуємо результати компанії, ціни на фондовому ринку. Граматика: прислівники кількості. 3) Звіти за фінансовий рік. Складаємо баланс. Дізнаємося про результати компанії. Граматика: поступка.
4) Економічні показники. Аналізуємо головні цифри міста та країни. Граматика.
5) Міжнародна торгівля. Встановлюємо зовнішньоторговельні баланси. Порівнюємо вільну торгівлю та протекціонізм.
6) Оцінка навичок: читання, аудіювання, письмо, говоріння.

Після закінчення курсу Ваш рівень французької буде А1-С1. Ви зможете*:

Спілкуватися на теми у сфері Вашої професії
Працювати у Франції
Скласти тести за Вашою професією
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах