Курс італійської вище за середній В2

Програма розрахована для людей від 16 років до 100 років, які мають рівень В1

Детальніше про програму

Містить лексику, граматику, аудіо та відеозавдання
Кожен розділ присвячений певній темі
Наприкінці кожного розділу є тест на перевірку знань
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: В1

Програма курсу

Програма B2
1
Ходімо до опери
Детальніше
1) Я не хочу пропустити це! Розкажіть про музичні уподобання. Давати поради, інструкції, розпорядження. Запитати та дати дозвіл. Непрямий імператив та ввічливість.
2) Я погано почуваюся! Говоримо про наше здоров'я, турботу про себе, про профілактику. Наказовий спосіб з займенниками.
3) Поверніть праворуч! Запитуємо та даємо вказівки. Негативна форма непрямого імперативу.
4) У «Ла Скала». Лексикон, пов'язаний з оперою. Неозначені прикметники та займенники.
5) Словниковий запас та навички. Повторення аудіювання, говоріння та письма. Ми знаємо Італію. Усі в оперу! Россіні «Севільський цирульник», Верді «Травіата», Пуччіні «Туга». Молодь та опера: два маленькі світи.
2
Люблю жити у селі
Детальніше
1) Жити за містом. Розповідаємо про минуле. Недоконаний умовний спосіб правильних і неправильних дієслів.
2) Шукаю будинок. Словниковий запас, пов'язаний із найбільш важливими характеристиками та матеріалами, що використовуються у будинку. Прочитати та написати оголошення про нерухомість. Купити, продати або орендувати будинок.
3) Немає проблем. Надайте факт якомога простіше. Розкажіть про вплив екологічних ініціатив на наше життя та на наші міста. Узгодження часів в умовному способі.
4) Жити у місті. Розкажіть про придатність міста для життя, його екологічні проблеми. Минулий умовний спосіб.
5) Врятуйте Землю! Розмова про майбутнє планети: основні екологічні проблеми. Екологічна свідомість: індивідуальне та колективне. Використання умовного способу.
6) Словник та навички: захист навколишнього середовища та вплив. Ми знаємо Італію. Природні дива Італії. Інформація та цікаві факти про деякі природні краси Італії. Наскільки італійці піклуються про навколишнє середовище? Італійці дедалі чутливіші до екологічних проблем. Відеоепізод: «Яке чисте повітря!»
3
Дозвілля та технології
Детальніше
1) Якби я хотів почути критику. Зробіть реальні та можливі припущення. Гіпотетичні речення.
2) Вітаю! Вітати. Виразити схвалення та несхвалення.
3) Не забирай мій смартфон! Використання та зловживання технологіями. Плюси та мінуси соціальних мереж та відеоігор. Використання частки ci.
4) Завжди на зв'язку. Рекламна пропозиція. Плюси та мінуси смартфонів та стримінгових платформ. Використання частки ne.
5) Словниковий запас та навички. Лексикон, пов'язаний з комп'ютерами та новими технологіями. Ми знаємо Італію. Італія та наука. Як італійці сприяли технічному прогресу. Деякі італійці-лауреати Нобелівської премії у науці. Відеоепізод «Лоренцо та техніка».
4
Мистецтво
Детальніше
1) А що це мистецька вікторина? Повідомляємо новини.
2) Не можна не любити мистецтво. Прочитаємо коротку біографію. Пасив.
3) Роботи та художники. Як читати та інтерпретувати витвір мистецтва.
4) Які гарні виставки! Ми підемо туди? Читання афіші, виставки. Даємо офіційні інструкції та заборони.
5) Мистецтво оживає. Італійські прислів'я.
6) Словник та навички. Лексика, пов'язана із мистецтвом. Повторення аудіювання, говоріння та письма. Ми знаємо Італію. Музеї Італії. Галерея Уффіці (Флоренція), музеї Ватикану (Рим), музей Новеченто (Мілан). Відеоепізод: «Мистецтво-це така праця і старання!»
5
Країна, в яку Ви їдете
Детальніше
1) У наші дні так багато крадіжок. Розкажіть про негативний досвід. Пряма мова та непряма мова.
2) Мені все одно! Висловлюйте байдужість. Пряме та непряме мовлення, індикатори часу.
3) Залежність. Розкажіть про проблему наркотиків.
4) Сьогоднішні мігранти. Вчорашні мігранти. Розкажіть про імміграцію.
5) Бути жінкою. Говоримо про гендерні проблеми.
6) Лексика та навички. Повторення говоріння, аудіювання та письма. Ми знаємо Італію. Проблеми Італії. Безробіття, відсутність гарантій зайнятості та нелегальна імміграція. Відеоепізод: «Я не злодій».
6
Як приємно читати!
Детальніше
1) Проблема, яку необхідно вирішити. Герундій у минулому та теперішньому часах. Герундій із займенниками.
2) Який ти знак зодіаку? Гороскоп. Характеристика символів зодіаку. Інфінітив.
3) Дві класики для читання. Говоримо про книги. Дієприкметник минулого і теперішнього часів.
4) Про театр як про літературний твір. Змінені слова.
5) Словник та навички: лексикон літератури та видавничої справи. Ми знаємо Італію. Класика італійської літератури. Італійці та література. Відеоепізод: «Недоступна книга».

Після закінчення курсу Ваш рівень італійської мови буде B2. Ви зможете*:

Добре обговорювати всі теми в італійській мові з носіями
Використовувати італійську для роботи
Скласти іспити PLIDA B2, CILS B2
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах

Італійська мова є однією з найпопулярніших мов у світі. Її привабливість обумовлена як красою звучання, так і низкою інших чинників. Онлайн курси італійської мови у школі Capital Letter допоможуть у засвоєнні важливих правил лексики, граматики та подоланні мовного бар'єру.

Навіщо вивчати італійську мову на рівні В2?

Одним із ключових аспектів популярності італійської мови є її культурна спадщина. Така навичка стає інструментом, що дозволяє краще зрозуміти італійську культуру та традиції.

Італійська мова є однією з офіційних мов Європейського союзу і широко використовується у міжнародних відносинах, ділових зв'язках, туризмі та гостинності. Знання італійської відкриває двері до нових можливостей для спілкування, роботи та подорожей у різних частинах світу.

Для багатьох людей вивчення італійської мови стає важливим кроком на шляху до здобуття престижної освіти та саморозвитку. Вміння говорити італійською не тільки розширює кругозір, а й сприяє розвитку когнітивних навичок, підвищенню самооцінки та впевненості у собі.

Вивчення італійської мови на рівні B2 є значний етап у мовному розвитку, відкриває перед учнями нові можливості та перспективи. Італійська В2 дозволяє поринути у мову та культуру Італії, збагатити свій лінгвістичний багаж та розширити горизонти комунікації.

  1. Володіння італійською на рівні B2 відкриває двері до культурної спадщини, літератури, кіно та мистецтва Італії без мовних бар'єрів. Навичка дозволяє брати участь у живих діалогах, розуміти нюанси мови, а також проникнути у глибину італійської культури через її мову.
  2. Рівень В2 істотно полегшує взаємодію з італійцями в різних областях – від ділових зустрічей до туристичних поїздок. Здатність вільно спілкуватися італійською мовою зміцнює довіру та створює сприятливі умови для плідної взаємодії у різних сферах життя.
  3. Вивчення італійської на рівні B2 сприяє особистому та професійному зростанню. Воно розвиває когнітивні навички, покращує пам'ять та концентрацію.

Володіння італійською мовою на рівні B2 відкриває двері до нових можливостей навчання та кар'єрного зростання, особливо у сферах туризму, міжнародного бізнесу, мистецтва та культури. У сучасному світі, де глобалізація відіграє ключову роль, знання італійської мови стає все більш цінним ресурсом, що сприяє розширенню горизонтів та збагаченню особистого та професійного життя.

Переваги курсу B2 з італійської в школі Capital Letter

У школі Capital Letter можна розпочати вивчення італійської мови з нуля, поступово просуваючись за рівнями. Курс B2 з італійської мови в школі Capital Letter є унікальною нагодою розширити свої знання і відточити навички у вивченні італійської на просунутому рівні.

У Capital Letter курс ведуть досвідчені викладачі, які пройшли стажування за кордоном та мають міжнародні сертифікати. Вони готові ділитися своїми знаннями. Педагоги знайдуть підхід до кожного учня, зможуть зацікавити до навчання.

Школа Capital Letter пропонує гнучкий розклад занять, що дозволяє проходити навчання у зручний час. Курс B2 заснований на сучасних методиках, що включають інтерактивні вправи, групову роботу, обговорення, ігри та інші активні форми навчання, що сприяють глибшому та ефективному засвоєнню матеріалу.

Курс B2 у школі Capital Letter спрямований на успішну підготовку студентів до міжнародних іспитів з італійської мови на рівні B2, що відкриває перед ними додаткові можливості в освіті та кар'єрі. У рамках курсу учні поринають в італійську культуру, традиції та звичаї, що робить навчання більш цікавим та змістовним.

Курс B2 з італійської мови в школі Capital Letter не тільки забезпечує учням якісну освіту, але й створює комфортне та стимулююче навчальне середовище, що сприяє їхньому особистісному та професійному зростанню.

Як почати вивчати італійську мову на рівні В2 у Capital Letter?

Курси італійської мови вище середньої B2 розраховані на дітей та дорослих. У програму включена вся необхідна лексика та граматика. Учням доступні аудіо- та відеозавдання. Кожен розділ присвячений певній темі. Після проходження окремої теми учні пишуть тест на перевірку знань. Для початку проходження курсу необхідний рівень знання італійської В1.

До програми курсу входять такі теми:

  • похід у оперу;
  • життя у селі;
  • технології та дозвілля;
  • мистецтво;
  • Італія.

Після закінчення курсу рівень італійської мови буде B2. Така навичка дозволить випускникам обговорювати різні теми з носіями, використовувати італійську в роботі, скласти іспити PLIDA B2, CILS B2.

Почати навчання слід із першого пробного уроку. Записатись на нього можна на нашому сайті. Заняття триває 30 хвилин. За цей час педагог познайомить учня з платформою, розповість про програму, запропонує пройти тест, який визначає рівень знань.

Учням школи Capital Letter доступна онлайн-дошка та відеочат для навчання. Усі заняття відбуваються у рамках платформи. При виборі онлайн-формату відвідувати уроки можна з будь-якої точки світу. Раз на тиждень учні можуть відвідувати розмовні клуби. Це унікальна можливість попрактикуватись, відточити навички спілкування, подолати мовний бар'єр та завести нові знайомства.